ZABYTKOWE AUTA NA WYNAJEM

Obejrzyj, jakie samochody oferujemy do wynajmu.

Począwszy od poczciwego "dużego Fiata", poprzez kultowego "Borewicza", z małym przerywnikiem na klasycznego Mercedesa z gwiazdą na grillu (co zwiastuje nie lada emocje), a potem jest tylko lepiej: Mirafiorka elit PRL-owskich dancingów i naszym zdaniem to co u Fiata najlepsze - zjawiskowe 132.

Masz jakieś pytań, chciałbyś poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami!

fiat 125p - 3.png

FIAT 125P

Urokliwy "Duży Fiat". Auto zachowane w oryginalnym stanie, po kompletnej renowacji. Obficie wyposażone w chromowane elementy karoserii. Do tego intensywna pomarańczowa barwa, sprawiająca, że Fiat jeszcze bardziej wyróżnia się na dzisiejszych drogach. Wyśmienicie prezentuje się przyozdobiony na okoliczność ślubu!

FSO POLONEZ "BOREWICZ"

FSO Polonez. Niepowtarzalny urok klasycznych samochodów rodem z PRL na wyciągnięcie ręki. A do tego w szczególnym wydaniu - powszechnie znanym i lubianym "Borewiczu". Auto zadbane nie tylko pod względem estetycznym, ale także technicznym. Samochód przyciąga wzrok, a dzięki zadbanemu wnętrzu pozwala na komfortową podróż. Chętnie zabierze Parę Młodą na uroczystości ślubne.

kolaż - fiat borewicz.png
kolaż - 1000 600.png

MERCEDES SLC 350

Mercedes SLC 350. Samochód pochodzi z 1974 r., a mimo to luksus i ekstrawagancję, jaka wiązała się z jazdą tym autem czuć do dzisiaj. Coupe Mercedesa daje niespotykaną radość z jazdy dzięki drzemiącym pod maską silniku V8 o pojemności 3,5l. Wystarczy delikatne przybranie, aby klasyczna linia karoserii zrobiła swoje - samochód dostojnie zaprezentuje się na ślubie.

FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

Mirafiorka. Auto będące jeszcze kilkadziesiąt lat temu synonimem luksusu i przedmiotem westchnień wielu. Lubiane i często wykorzystywane w ministerstwach i przez partyjnych dygnitarzy, którzy zresztą jako jedyni mieli szansę - w tych słusznie minionych czasach - cieszyć się jazdą tym samochodem. Niektórzy może kojarzą jako auto, które balującemu na dancingu Frankowi Kimono pilnował szatniarz (zob. Sokół feat. Pono, Fred & Franek Kimono - "W aucie"). Nieoczywisty, ale jakże dobry pomysł na auto do ślubu!

kolaż - fiat 131 mirafirori.png
kolaż - 132.png

FIAT 132

Swego czasu flagowa limuzyna Fiata, to jest marki, która kiedyś nie kojarzyła się wyłącznie z małymi, miejskimi autami. Sedany Fiata z lat 70 - tych słynęły ze zjawiskowej stylistyki i wyśmienitego komfortu jazdy. Ta limuzyna jak żadna inna pozwala posmakować kunsztu producenta aut z Turynu. W Polsce samochód występował pod nazwą 132p i wyjątkowo upodobali go sobie... towarzysze z SB. Teraz prezentowany samochód wypróbować może każdy!