top of page

ZABYTKOWE AUTA NA WYNAJEM

Obejrzyj, jakie samochody oferujemy do wynajmu.

Począwszy od sympatycznego "dużego Fiata", przez klasycznego Mercedesa z gwiazdą na grillu i V8 pod maską, ikonicznego Mercedesa W123 coupé, a następnie jakże eleganckiego Malucha. Kolekcję zaś kończy nieco nowocześniejszy Mercedes W123 coupé oraz słynny Fiat Mirafiori.

Masz jakieś pytań, chciałbyś poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami!

fiat 125p - 3.png

FIAT 125P

Urokliwy "Duży Fiat". Auto zachowane w oryginalnym stanie, po kompletnej renowacji. Obficie wyposażone w chromowane elementy karoserii. Do tego intensywna pomarańczowa barwa, sprawiająca, że Fiat jeszcze bardziej wyróżnia się na dzisiejszych drogach. Wyśmienicie prezentuje się przyozdobiony na okoliczność ślubu!

MERCEDES SLC 350

Mercedes SLC 350. Samochód pochodzi z 1974 r., a mimo to luksus i ekstrawagancję, jaka wiązała się z jazdą tym autem czuć do dzisiaj. Coupe Mercedesa daje niespotykaną radość z jazdy dzięki drzemiącym pod maską silniku V8 o pojemności 3,5l. Wystarczy delikatne przybranie, aby klasyczna linia karoserii zrobiła swoje - samochód dostojnie zaprezentuje się na ślubie.

kolaż 2.jpg
kolaż merc w111 2.jpg

MERCEDES-BENZ 220 SEb COUPE

Mercedes 220 SEb coupé (w111) Motoryzacja w najlepszym wydaniu. Linia kreślona ręką legendarnego stylisty Paula Bracq’a. Ikona Mercedesa. Piękny, komfortowy. Luksus przełamany sportowym sznytem dzięki nadwoziu coupé. Wydaje się stworzony dla pary młodej ; )

FIAT 125P - MALUCH

Fiat 126p – Popularny maluch, maluszek. Popularyzator motoryzacji w Polsce. Pojazd zawsze żywo wspominany. Dzisiaj wywołuje wyłącznie pozytywne emocje i spontaniczne reakcje. Tutaj w wersji wyjątkowo eleganckiej ; )

Tutaj maluch pochodzi z 1977 r. Wtedy jeszcze maluchy obficie wyposażane były w chromowane elementy nadwozia, które stanowczo dodają klasykowi uroku.

Niezawodnie wywoła wrażenie na gościach weselnych.

kolaż maluch 2.jpg
kolaż 2.jpg

MERCEDES-BENZ W123c

Mercedes-Benz W123 w wersji coupé. Klasyczna sylwetka oraz piękne kształty legendarnego modelu preducenta ze Stuttgartu. Wersja coupé nadaje klasykowi dodatkowego uroku i podkreśla luksusowy charakter auta. Samochód przyciąga wzrok, a zadbane wnętrze pozwala na komfortową podróż. Chętnie zabierze parę młodą na uroczystości ślubne.

FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

Mirafiorka. Auto będące jeszcze kilkadziesiąt lat temu synonimem luksusu i przedmiotem westchnień wielu. Lubiane i często wykorzystywane w ministerstwach i przez partyjnych dygnitarzy, którzy zresztą jako jedyni mieli szansę - w tych słusznie minionych czasach - cieszyć się jazdą tym samochodem. Niektórzy może kojarzą jako auto, które balującemu na dancingu Frankowi Kimono pilnował szatniarz (zob. Sokół feat. Pono, Fred & Franek Kimono - "W aucie"). Nieoczywisty, ale jakże dobry pomysł na auto do ślubu!

kolaż - fiat 131 mirafirori.png
bottom of page